KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16338343
nr 1633 8343
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, daterad -44, Höstlandskap. Olja på pannå, 37x47 cm, yttermått inklusive ram: 56x67
Kondition: skadad ram
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 juli 2024
kl 19:47:28
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)